online web builder
O Firmie

Aktualnie przeglądasz : Strona Główna -> Romel Fotowoltaika

Mobirise

Fotowoltaika

Fotowoltaika pozwala wyprodukować prąd we własnym zakresie, za pomocą energii słonecznej. Energia elektryczna uzyskana w ten sposób może być wykorzystywana na bieżąco w gospodarstwie domowym lub magazynowana. Instalacja ta pozwala uniezależnić się od dostaw i cen prądu.

Instalacja fotowoltaiczna może zostać zamontowana zarówno na dachu, jak i na gruncie. Ważne, by żaden obiekt nie przysłaniał paneli fotowoltaicznych. Bezpośrednie działanie promieni słonecznych zagwarantuje szybszy zwrot z inwestycji.

Najlepszy do montażu fotowoltaiki jest dach skierowany na południe o nachyleniu pod kątem około 35 stopni.

Inwestycja w OZE (Odnawialne Źródła Energii) z roku na rok staje się coraz bardziej opłacalna. Wszystko za sprawą dostępnych dotacji oraz stale rosnących rachunków za prąd czy paliwa stałe. Zwrot z inwestycji następuje z reguły po około 10 latach od zakupu i montażu instalacji solarnych.

Ze względu na uniwersalność paneli fotowoltaicznych, cieszą się one większą popularnością. Energię elektryczną można wykorzystać do zasilenia dowolnych urządzeń, łącznie z kotłem elektrycznym, lub pompą ciepła.

Pracujemy z materiałami najwyższej jakości. Zależy nam na optymalnym jak i bezawaryjnym działaniu całej instalacji. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta.
Po więcej informacji, jak i wyceny zestawu bądź poszczególnych elementów zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego, lub bezpośrednio pod numerem telefonu.

P.P.H.U ROMEL | ul. Cmentarna 44, 85-184 Bydgoszcz | tel.: +48 606 760 826 | email romel@poczta.fm | NIP: 5540386359
© Wszelkie prawa zastrzeżone . ROMEL 2019. realizacja : krzysztoflesniak.eu